oferty wszystkie


rury stalowe Olsztyn - ZBIWAN Hurtownia Instalacyjno-Sanitarno-Budowlana Grupa SBS - warmińsko-mazurskie - Olsztyn,rury stalowe Olsztyn Rodzinna tradycja i solidność - to Zbigniew i Wanda - małżonkowie Pieniak. Nazwa tej prywatnej firmy po rozszyfrowaniu staje się bardziej bliska i przyjazna. W 1969 r. już sam pomysł założenia całkowicie prywatnej firmy wydawał się nierealny. ZBIWAN przeżył szereg rewolucji p


OFERTY FIRMY | Makromedia - wyszukiwarka firm |Nr:  104394 / sprzedaż Budownictwo


Kształtki ocynkowane RADOM Olsztyn
rury ocynkowane Olsztyn


» rury stalowe Olsztyn


Przejdz na strone firmy: ZBIWAN Hurtownia Instalacyjno-Sanitarno-Budowlana Grupa SBS


Pokaż wszystkie oferty firmy: ZBIWAN Hurtownia Instalacyjno-Sanitarno-Budowlana Grupa SBS

rury stalowe Olsztyn
rury stalowe Olsztyn

Rodzinna tradycja i solidność - to Zbigniew i Wanda - małżonkowie Pieniak. Nazwa tej prywatnej firmy po rozszyfrowaniu staje się bardziej bliska i przyjazna. W 1969 r. już sam pomysł założenia całkowicie prywatnej firmy wydawał się nierealny. ZBIWAN przeżył szereg rewolucji podatkowych, budując trwałą i stabilną pozycję nie tylko wśród firm z branży instalacyjno-sanitarnej. W nasze przedsięwzięcie zaangażowany jest wyłącznie polski kapitał.
Aktualnie jesteśmy członkiem grupy zakupowej branży sanitarnej "SBS" z siedzibą w Łodzi oraz "PSB" materiały budowlane. Współpraca z tymi grupami pozwala na zakup towarów w bardzo dobrej jakości i konkurencyjnej cenie wobec innych firm.
Efektem naszej długoletniej współpracy z dostawcami i klientami jest dobra opinia "Solidny płatnik".
Z artykułów instalacyjno-sanitarnych oferujemy wszystko. Obecnie mocno angażujemy siły aby zaistnieć również w branży ogólnobudowlanej. Nasza oferta skierowana jest do klienta detalicznego i hurtowego. Na co dzień mamy w sklepach towary powszechnie instalowane, średniej oraz wysokiej klasy. Każdy towar z katalogu sprowadzamy na życzenie klienta. Na terenie Olsztyna towar dostarczamy bezpłatnie.
ZBIWAN inwestuje, by sprostać rosnącym oczekiwaniom klienta.
W maju 2002r przenieśliśmy się do nowej siedziby przy ul. Piłsudskiego 75, za STOMILEM, gdzie swoim odbiorcom udostępniliśmy ponad 200-metrowy salon ekspozycyjny i 1000 metrów powierzchni magazynowej.
Ludzie chcą mieszkać nowocześnie i my im w tym pomagamy już od 1969 roku.
Od sierpnia 2002r. uruchomiliśmy Salon Łazienkowy przy ul. Ketrzyńskiego 8 w Olsztynie. Oferujemy bogaty asortyment akcesorii łazienkowych, armatury sanitarnej, kabiny, wanny, meble łazienkowe, zlewozmywaki co pozwala zadowolić każdego, najbardziej wybrednego klienta.
W lutym 2003 r. oddaliśmy do dyspozycji klientów Super Market przy ul. Kętrzyńskiego 8 w OIsztynie.
Poleca wszyskie rodzaje instalacji c.o., gazowe, wodne, kanalizacyjne, solary, materiały budowlane, elektryczne, narzedzia, stolarke budowlaną, kominki, panele podlogowe i ścienne oraz szeroki wybór armatury sanitarnej.
Nie zapominamy o klientach z okolicznych miast i miasteczek. Jesteśmy już od kilku lat w Barczewie i Lidzbarku Warmińskim oraz Szczytnie, gdzie uruchomiliśmy nasze filie. Te placówki oprócz materiałów instalacyjno sanitarnych polecają materiały budowlane i elektryczne.
We wszystkich naszych sklepach zapewniamy fachową i kompleksową obsługę w zakresie instalacji sanitarnych, c.o., gazowych oraz wyposażenia wnętrz łazienkowych i materiałów budowlanych. Krótko mówiąc ze ZBIWAN zbudujesz dom od fundamentów aż po dach. Bo w ZBIWANie już nie tylko sanitarka ale też budowlanka.
Zapewniamy, że każdy z Państwa znajdzie tu towar, jakiego szuka z pomocą, naszej miłej i profesjonalnej obsługi.
W celu ułatwienia zakupów proponujemy Państwu sprzedaż również w systemie ratalnym.
Nasze sklepy umożliwiają realizację transakcji za pomocą karty płatniczej.
Dysponujemy transportem również z HDS-em.
Miłą niespodzianką jest karta lojalnego klienta która upoważnia do zakupu z 5% rabatem.
Otrzymasz ją deklarując zamiar stałych zakupów.
Minimalną kwotą jest zakup o wartości 1000zł w ciągu miesiąca.
Zapraszamy do odwiedzania naszych placówek.
rury stalowe Olsztyn rury stalowe Olsztyn rury stalowe Olsztyn rury stalowe Olsztyn


Pokaż wszystkie oferty firmy ZBIWAN Hurtownia Instalacyjno-Sanitarno-Budowlana Grupa SBS
oferent:ZBIWAN Hurtownia Instalacyjno-Sanitarno-Budowlana Grupa SBS
adres:AL.Marsz.J.Piłsudskiego 75 10-449 Olsztyn
województwo:warmińsko-mazurskie
kontakt :Zbigniew Pieniak
telefon:89 539 05 09
e-mail:info@zbiwan.pl
www:http://http://www.zbiwan.pl/index.php?id=7&lang=pl

t=: 0.593 s q:0.00ms